Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Araç Çekici & Oto Bakım Hizmetleri

ARAÇ ÇEKİCİ & OTO BAKIM HİZMETLERİ

Türkiye genelindeki üyelerimize ve kurumsal müşterilerimizin kart veya poliçe sahibi müşterilerine sağladığımız oto kurtarma ve oto bakım hizmetleri sayesinde ihtiyaç sahibi üyelerimize araçları için profesyonel çözümler sunuyoruz.

OTO KURTARMA

Aracınızın yolda kalması, araç lastiğinizin patlaması, akünün bitmesi veya benzinin bitmesi durumunda araç çekici hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi kaza yapmanız halinde aracınızın en yakın servise çekilmesi için  de oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ARAÇ PERİODİK BAKIM AVANTAJI

Anlaşmalı servislerimizde geçerli bu hizmet sayesinde aracınızın yağ filtresi, motor hava filtresi, klima polen filtresi ile birlikte motor yağının mobil değişim işlemlerini avantajlı fiyatlardan yaptırabilirsiniz.

ARAÇ
TEMİZLİK

Anlaşmalı tedarikçilerimizde geçerli olan bu hizmet sayesinde aracınızı avantajlı fiyatlarla yıkatabilirsiniz.

ARACINIZIN BAKIMA
GÖTÜRÜLMESİ

Şimdilik sadece İstanbul’da geçerli olan bu hizmetimiz sayesinde aracınızı teslim alıyor ve bakım işlemleri için dilediğiniz servise götürüyoruz.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşAlışveriş Yap