Etik Hat & Etik Kod

Etik Hat & ETİK KOD

Probuddy markamızla verdiğimiz Etik kod hizmeti; mavi ve beyaz yaka çalışanlar ile hizmet tedarikçilerinin kurum kültürüne aykırı davranmaları veya etik olmayan bir duruma maruz kalmaları durumunda başvurabilecekleri Etik Hat ve kapsamlı ihbar yönetim hizmetlerinden oluşmaktadır.

     HİZMETE GÖZ AT

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık

Probuddy olarak, uzman kadromuz ile 7/24 bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla telefonda ve online danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz, bireyin sosyal, özel ve profesyonel yaşamlarında karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilmeleri ve uyum süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur.

     HİZMETE GÖZ AT

Profesyonel Koçluk

Profesyonel Koçluk

Probuddy olarak, Firma çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak ve profesyonel yaşama olan uyum süreçlerini daha kolay hale getirmek için bireyin ruhsal ve temel ihtiyaçları göz önüne alınarak koçluk hizmetini sağlıyoruz.

     HİZMETE GÖZ AT

Çalışan Teşvik Seyahatleri

Çalışan Teşvik Seyahatleri

Probuddy olarak, Alibaba Mice çözüm ortağımızla beraber çalışanların daha önce tecrübe etmedikleri bir Dünya’ya seyahat etme ve farklı deneyimlemeleri yaşama olanağı sunmaktayız. Bölgesel veya bireysel hedeflerin tutturulduğu durumlarda veya VIP müşteriler için özel olarak hazırlanan bu paket içerisinde yeni ve farklı destinasyonlarımız ve deneyim paketlerimiz yer almaktadır.

      HİZMETE GÖZ AT