Scroll Top

Çalışan Mutluluğu & Well-Being

ÇALIŞAN SAĞLIK, GELİŞİM VE WELL-BEING PROGRAMLARI

Bir fitness alışkanlığı veya bir sağlık alışkanlığı geliştirmek, günlük tekrarların 21 ila 66 gün arasında değişen tahminlerle önemli ölçüde çaba gerektirebilir. Bir işyerinin sağlığı ve refahı için yapılan iyileştirmeler ve işyerlerimizde geçirdiğimiz zaman dikkate alındığında, işyeri sağlık programlarını teşvik etmek mantıklıdır. Yalnızca ekip üyelerinin üretkenlik çıktılarını olumlu şekilde etkilemekle kalmaz, aynı zamanda iş dahil hayatın her alanında bireylerin kendilerini iyi hissetmelerini ve mental anlamda daha sağlıklı bireyler olmalarını sağlar.

İş dünyası geliştikçe, birinci sınıf bir işverenin çalışanına sağlayacağı en büyük yatırımlardan biri ve yetenekleri işe alma ve elde tutmadaki en büyük göstergesi, işyeri sağlık programının kalitesi olacaktır. Büyük ya da küçük, tüm işletmeler işyerinde basit veya kapsamlı bir sağlık programını hayata geçirebilir. C&C olarak geliştirdiğimiz online ve offline sağlık programları sayesinde Firma çalışanlarına, pahada küçük fakat değerde inanılmaz sonuçlar yaratacak hizmetler sunuyoruz.

…Unutmayın ki mutlu çalışanlarınız olursa mutlu müşterileriniz de olacak ve sizden asla vazgeçmeyeceklerdir!

Ortalama olarak, sigara içen ekip üyelerinin sigara içmeyenlere göre sağlık sorunları nedeniyle işverenlerine daha fazla paraya mal olduğu bir sır değildir. Bazı işyerleri, ekip üyelerine sigarayı bırakma programları sunmanın hem etik hem de ekonomik açıdan en iyi çıkarları olduğunu görmüştür.

C&C olarak,, ekip üyelerine yaşam tarzı koçluğu ve farmakolojik yardımdan oluşan bir sigara bırakma programı sunmaktayız. Programların başarılı olmalarındaki en önemli etken çalışanlara sevdikleriyle geçirdiği anların ne derece önemli ve paha biçilemez olduğunu göstermek olmuştur.

1
Çalışanlarınıza sunacağız farklı toplu taşıma seçenekleri ile daha fazla hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.
2
İş yerinde sağlayacağız paramedikal hizmetler sayesinde çalışanlarınızın kısa süreliğine de olsa gergin iş ortamından zihnen uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz.
3
Çalışanlarınıza sunacağınız yoga ve nefes terapileri gibi kısa süreli sağlık hizmetleri ile zihin ve beden bütünselliğini sağlayabilir daha üretken olmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Bisiklet kullanımı veya toplu taşıma teşvikleri gibi alternatif ulaşım yöntemlerinin teşvik edilmesi, işyerine ve çevrenin geleceği için faydalıdır. C&C olarak,  çalışanlara transit geçiş kartları için geri ödeme yaparak toplu taşıma kullanmaları için teşvik ediyoruz.

C&C olarak, ekip üyelerine işteyken masaj terapisi gibi paramedikal hizmetler sağlıyoruz. Masaj terapistinin Firma’nın talebine göre Firma içinde belirli gün ve saatlerde hizmet vermesini sağlıyoruz ayrıca oluşan talebe göre bireysel olarak da çalışanın uygun olduğu gün ve saatlere göre profesyonel bir program oluşturuyoruz.

C&C olarak, ekip üyelerinize haftada iki kez, hava izin verdiği sürece veya online olarak yoga dersleri sunuyoruz. Yoga yapmak için en önemli gereklilik, bunu yapmak için uygun bir alandır. Yoga ve meditasyon son derece etkili bir stres gidericidir. Yoga, öz bakımı işe dahil etmenin etkili bir yoludur, böylece ekip üyeleri çalışmayı ihmal ettikleri için kendilerini suçlu hissetmek zorunda kalmazlar. C&C olarak Firma çalışanlarınızı baştan sona detaylı bir şekilde analiz ediyor, ihtiyaçları, zevk aldıkları şeyler ve tercihlerini doğru analiz ederek en doğru sağlıklı yaşam ve üretkenlik programı hazırlıyoruz.

GÜÇLÜ VE MUTLU KADINLAR

C&C olarak, iş hayatında yer alan kadın çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak ve iş ortamına olan uyum süreçlerini daha kolay hale getirmek amacıyla bireyin ruhsal ve temel ihtiyaçları göz önüne alınarak “Güçlü Kadınlar” hizmet paketini oluşturduk. Kadın çalışanların, gündelik hayatlarını kolaylaştırmak ve enerji ve üretkenliklerini maksimum seviyede iş hayatlarına yönlendirmelerini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Güçlü & Mutlu Kadınlar” hizmetlerimiz sayesinde mutlu kadın çalışanlar sayısını arttırmaya devam ediyoruz. Güçlü Kadınlar hizmetlerimiz için teklif almak isterseniz “İletişim” bölümü üzerinden teklif isteyebilir veya info@careandcreate.com adresimize e -posta gönderebilirsiniz.

Teklif isteyebileceğiniz hizmetlerimiz tüm “Güçlü Kadınlar” hizmet paketimiz olabileceği gibi Firmanız veya size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir veya birkaç hizmet kategorisi için de teklif isteyebilirsiniz.

C&C ekibimizde yer alan kadın çalışanlarımızdan yola çıkarak oluşturduğumuz hizmet paketinde yer alan bazı başlıkları paylaşmak isteriz;

 • Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Hizmeti
 • Psikolojik Danışmanlık
 • Mobbing Danışmanlık
 • Bütünsel Gelişim Hizmetleri
 • Zaman Yönetimi Destek Hizmetleri
 • Stil Danışmanlığı
 • Makyaj ve İmaj Danışmanlığı
 • Anne ve Bebek Gelişimi Destek Hizmetleri
 • Evde Bakım Hizmetleri

C&C olarak kadınların sadece kendi yaşamlarında bir değer yaratmalarını değil aynı zamanda çocukları ve eşleri ile olan ilişkilerinde de başarılı olmalarını sağlayacak ek faydalar üretiyoruz. Kadının her ne kadar tek başına yetecek güçte olduğunu biliyoruz fakat sevdiklerinin yaşamlarına katacakları en ufak bir değer olduğunda performans ve verimliliklerindeki artışın da bir o kadar farkındayız. Bu sebeple eğitim, gelişim ve iş gücü anlamında farklı programları da hayat geçiriyoruz.

İş yerindeki kadın çalışandan maksimum verim almak  istiyorsanız ona, “Anne” ve “Kadın” kimliği olarak taşıdığı sorumlulukları ihmal etmeyecek bir çalışma ortamı yaratmalısınız !

iletişim
İLETİŞİM FORMUMUZU DOLDURURSANIZ SİZE EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ SAĞLARIZ

  DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

  Çalışan Mutluluğu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  Adres:

  İçerenköy Mah. Quick Tower

  No:8-10D

  Ataşehir, İstanbul-Türkiye

  Tel  +90 216-225-94-64

  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.