Scroll Top

Markalarımız

C&C MARKALARIMIZA GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?

C&C olarak Türkiye genelinde yer alan hizmet tedarikçilerimizin seçiminde, müşteri beklentilerini en maksimumda tutacak, etik ve ahlaki değerlere sahip ve ticari kaygılardan çok sürdürülebilirliğe önem veren tedarikçiler ile anlaşıyoruz. Kart veya poliçe sahibi üyelerimiz ile Firma çalışanlarının sosyal ve profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları hizmetleri uygun fiyatlarla sağlıyor, hizmetten faydalanma sürecindeki tüm aşamaları profesyonel bir şekilde organize ediyoruz.

Probuddy olarak Firmalara, iş yerinde profesyonel yaşamın gerektirdiği etik dışı davranışlardan uzak ve Firma’nın Etik Kod uygulamalarına aykırı durumlar olduğunda, mavi & beyaz yaka çalışanlar ile hizmet tedarikçilerinin ve dış müşterilerin ihbarda bulunmalar için Firmalara, Etik Hat ve İhbar Yönetim hizmetlerini sağlıyoruz.

Çalışan mutluluğu hizmetleri kapsamında Firmaların mavi & beyaz yaka çalışanları ile üst yönetim kadrosuna, Firma sadakat ve bağlayıcılığı arttırıcı teşvik programları geliştiriyor, Firma içi topluluk iletişimini dijtal bir platformda sunuyor, çalışanların performans ve yetkinlik seviyelerini video tabanlı platformlarımız üzerinden ölçümlüyoruz.

Deniyoo olarak ,online hobi kulüpleri kapsamında bireylere ve Firma çalışanlarına sağladığımız sayısız online atölye ve oyun sayesinde bireyler evlerinde keyifli vakit geçirebiliyorlar. Zoom, teams ve diğer online platformlar üzerinden sağlanan atölyelerde bireylere uzman eğitmenler eşlik ediyor ve atölye öncesi ürün kitleri  kişilerin evlerine teslim ediliyor.

İLETİŞİM
1
DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ
+90 216 225 9464
INFO@CAREANDCREATE.COM

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.