Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

Çiçek Abonelikleri Hizmeti

EV VEYA İŞ YERİNİZİ ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ!

DENEME KUTUSU

Tek seferlik deneme kutumuzu satın alabilir, istediğiniz çiçek tarzından oluşan çiçeklerin olduğu kutumuzu adresinize teslim edebiliriz. Tek tip, minimal veya koket tarzındaki canlı çiçeklerden, ev veya iş yerinizin konseptine en uygun olan tarzı seçtikten sonra, kutu çiçeklerimizi adresinize gönderiyoruz.

ÖZEL GÜNLER KUTUSU

Yılın  özel günü olan “Sevgililer Günü”, “Kadınlar Günü” ve “Anneler Günü”‘nde özenle hazırladığımız camlı çiçekleri itinayla hazırladığımız kutu içinde adresinize veya sevdiklerinizin adresine teslim ediyoruz.

1 AYLIK KUTU

Tek tip, minimal veya koket tarzlarından istediğiniz tarzı seçtikten sonra 2 haftada 1 veya haftada 1 olan seçeneklerimizden sizin için uygun olan sıklıkta, 1 ay boyunca mevsimin en güzel çiçeklerini kutu içinde itinayla adresinize teslim ediyoruz.

3 aylık kutu

Tek tip, minimal veya koket tarzlarından istediğiniz tarzı seçtikten sonra 2 haftada 1 veya haftada 1 olan seçeneklerimizden sizin için uygun olan sıklıkta, 3 ay boyunca mevsimin en güzel çiçeklerini kutu içinde itinayla adresinize teslim ediyoruz.

DEKORATİF OBJELER

Stilistlerimiz tarafından özenle hazırlanan ve hiç bir yerde benzerini bulamayacağınız tarz sahibi ve butik objeleri evinizin en güzel köşesine koymanız için sizlere sunuyoruz.

ATÖLYELER

Kabak, adaçayı veya kapı süsü gibi farklı sebze ve bitkilerin inanılmaz gücü ve faydasından ilham alarak keyifle hazırladığımız atölyeleri zoom üzerinden eğitmenlerimiz eşliğinde sizlerle paylaşıyoruz.

detaylı bilgi için; www.koketbloom.com

1
+90 216 663 6143
info@KOKETBLOOM.COM

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.