Scroll Top

Dijital Çözümlerimiz

“Yanınızdayız” mobil uygulamamız

Probuddy olarak mobil tarafta yer alan çözüm ortaklarımızla ortak geliştirdiğimiz “Yanınızdayız” mobil uygulama çözümlerimiz sayesinde Firmanız teşvik, destek ve indirimlerden kolay ve hızlı bir şekilde faydalanabileceksiniz. Teşviklerinizi optimize ederken alt işveren, emekli ve birden fazla işe alınan personele göre farklı kategorizasyon ve farklı iş sekmeleri sayesinde modül yönetimini kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Uygulama üzerinde yer alan teşvik işlemleri, e-bildirge, geçmiş dönem teşvik hesaplama, personel ve SGK kısa yol işlemleri sayesinde Firmanızın insan kaynakları bordroloma, teşvik ve SGK iş yükünü önemli ölçüde azaltabileceksiniz.

…Yanınızdayız sayesinde operasyonel ve can sıkıcı süreçleri hızlı bir şekilde sonuçlandıracak, çalışan mutluluğu ve gelişimi için tüm kaynaklarınızdan daha verimli bir şekilde faydalanabileceksiniz!
PROBUDDY

Probuddy “Yanınızdayız” uygulaması sayesinde Firma çalışanlarınızın işe başladığı ilk günden ayrıldığı güne kadarki performans süreçlerini detaylı bir şekilde analiz edebilecek, çalışanın doğru pozisyon ve doğru ihtiyaç eşleştirmesini mümkün kılacak yetkilendirme ve donanım testleri sayesinde çalışanlarınızdan maksimum verimi alabileceksiniz.

1
Sunduğumuz dijital test uygulamaları sayesinde tüm katılımcıların bilgi, ihtiyaç ve çözüm önerilerinizi oyunlaştırılmış ve eğlenceli bir şekilde sunabileceksiniz.
2
Learn & Go eğitim metodu sayesinde KPS ölçümlenmesi, puanlama ve eğitim aşamalarını modüllere ayırarak eğitime katılım oranınızı %700 oranında arttırabileceksiniz.
3
Gelişim ve öğrenme odaklı Firma için sosyal ağ uygulaması sayesinde kendi departmanınızda ve çapraz departmanlarındaki iş süreçlerini, yeni geliştirmeleri, vermek istediğiniz mesajları ve duyurmak istediğiniz tüm bilgilendirmelerinizi daha etkin ve sonuç odaklı bir şekilde yapabileceksiniz.

Probuddy olarak 4 haftalık bir gelişim süreci öngörüyor ve hayata geçiriyoruz. Bu süreç 4 temel bölümden oluşmaktadır. Bunlar; Zihinsel Hazırlık süreci, Gelişim Takip & Ödev ve Vaka Analizi süreci, Bilgi Geliştirme & Geri Bildirim süreci ile Değerlendirme süreçlerinden oluşmaktadır.

Yeni nesil dijital ölçümleme, gelişim, pekiştirme ve raporlama araçlarımızdan faydalanmak ve klasik anlayıştan uzak tamamen keyifli ve sonuç odaklı bir öğrenme sürecinden çalışanlarınız ve Firma yetkiliniz olarak siz faydalanmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.