Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

Genel Açıklamalar

C&C SOLUTIONS web sitesinin kullanımı, aşağıda açıklanan kullanım koşullarına tabidir. Web sitemizin kullanımı, bu kullanım koşullarının bilinmesi ve kabul edilmesi anlamına gelir.

Bilgi


Web sitemizde veya web sitemizde bulunan bilgiler genel kullanım için genel niteliktedir. Kişisel veya profesyonel bir tavsiye değildir ve bu şekilde değerlendirilemez. Sağlanan bilgilerden hiçbir hak türetilemez.
Gereken özenle içerik hazırlasak da, bazı bilgilerin eski, eksik veya yanlış olabileceğini göz ardı edemeyiz. Web sitesinde veya web sitesi aracılığıyla verdiğimiz bilgilerde bir hata fark ederseniz, lütfen info@careandcreate.com adresine bir e-posta göndererek bize bildirin.

Bağlantılar ve referanslar


Web sitemiz, üçüncü şahıslar tarafından sunulan web sitelerine veya medyaya bağlantılar ve diğer referanslar içerebilir. C&C Solutions bu tür diğer web sitelerini veya medyayı izlemez ve bu web siteleri üzerinde teknik veya içerik kontrolü yoktur. Başka bir web sitesine veya başka bir medyaya bağlantı veya atıf, bu web sitelerinin veya içeriklerinin herhangi bir bağlantısı, ortaklığı, ilişkisi veya onayı anlamına gelmez. Web sitenizden web sitemize bağlantılar oluşturmak isterseniz, lütfen önceden info@careandcreate.com adresine bir e-posta göndererek bize bildirin.

Yükümlülük


Bu web sitesi C&C Solutions tarafından iyi niyetle derlenmiştir. C&C Solutions, bu web sitesinin veya web sitesinde veya web sitesi aracılığıyla sunulan bilgilerin doğrudan veya dolaylı kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir zarardan veya web sitesini veya bilgileri kullanamamanın neden olduğu herhangi bir zarardan sorumlu değildir. C&C Solutions, üçüncü taraf web sitelerinin veya medyasının işleyişi, işlevselliği veya içeriği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. C&C Solutions, web sitesi aracılığıyla elektronik iletişimlerdeki gecikmeler, kesintiler veya bu iletişimlerin üçüncü şahısların manipülasyonu gibi hatalardan kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.
Web sitemizin herhangi bir şekilde kullanılması ve web sitemizde veya web sitemiz aracılığıyla sunulan bilgiler bu nedenle kendi sorumluluğunuzdadır. Sonuç olarak, web sitesinde veya web sitesinde bulunan bilgilere dayanarak yaptığınız seçimlerinizden siz sorumlusunuz.

Fikri Mülkiyet Hakları


Web sitemiz, tasarımı, temel alınan yazılım ve web sitesine yerleştirilen her türlü içerik, grafik ve fotoğraf da dahil olmak üzere, C&C Solutions veya lisans verenlerinin telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Yalnızca kendi özel, ticari olmayan kullanımınız için web sitemizin içeriğini görüntüleyebilir ve bir kopyasını (örneğin yazdırarak veya indirerek) yapabilirsiniz. Aksi takdirde, C&C Solutions’nın önceden yazılı onayı olmadan web sitemizi hiçbir şekilde kopyalamanıza, indirmenize, yayınlamanıza veya başka bir şekilde kullanmanıza veya çoğaltmanıza (herhangi bir bölümünü) veya bunu halka iletmenize izin verilmez.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.