Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

Güçlü ve Mutlu Kadınlar Hizmetlerimiz

GÜÇLÜ VE MUTLU KADINLAR

Probuddy olarak, iş hayatında yer alan kadın çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak ve iş ortamına olan uyum süreçlerini daha kolay hale getirmek amacıyla bireyin ruhsal ve temel ihtiyaçları göz önüne alınarak “Güçlü Kadınlar” hizmet paketini oluşturduk. Kadın çalışanların, gündelik hayatlarını kolaylaştırmak ve enerji ve üretkenliklerini maksimum seviyede iş hayatlarına yönlendirmelerini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Güçlü & Mutlu Kadınlar” hizmetlerimiz sayesinde mutlu kadın çalışanlar sayısını arttırmaya devam ediyoruz. Güçlü Kadınlar hizmetlerimiz için teklif almak isterseniz “İletişim” bölümü üzerinden teklif isteyebilir veya info@probuddy.club adresimize e -posta gönderebilirsiniz.

Teklif isteyebileceğiniz hizmetlerimiz tüm “Güçlü Kadınlar” hizmet paketimiz olabileceği gibi Firmanız veya size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir veya birkaç hizmet kategorisi için de teklif isteyebilirsiniz.

…İş yerindeki kadın çalışandan maksimum verim almak  istiyorsanız ona, “Anne” ve “Kadın” kimliği olarak taşıdığı sorumlulukları ihmal etmeyecek bir çalışma ortamı yaratmalısınız !

Probuddy ekibimizde yer alan kadın çalışanlarımızdan yola çıkarak oluşturduğumuz hizmet paketinde yer alan bazı başlıkları paylaşmak isteriz;

 • Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Hizmeti
 • Psikolojik Danışmanlık
 • Mobbing Danışmanlık
 • Bütünsel Gelişim Hizmetleri
 • Zaman Yönetimi Destek Hizmetleri
 • Stil Danışmanlığı
 • Makyaj ve İmaj Danışmanlığı
 • Bebek ve Anne Gelişimi Destek Hizmetleri
1
Hamilelik sonrası aldığım kilolardan kurtulmak için uzman bir diyetisyen bulmam lazım! Kilolarım kendime olan güvenimi mahvediyor!
2
Yaptığım işlerin başkaları tarafından sahiplenmesinden bıktım. Artık kendi gücümün farkına varmak ve becerilerimin kimse tarafından göz ardı edilmemesini istiyorum. Ama nasıl yapacağım konusunda uzman bir psikoloğun desteğine ihtiyacım var!
3
Zaman yönetimi yapmayı öğrenmem gerekiyor. Hayatım sadece işten ibaret değil fakat ben tüm günümü işe ayırıyor ve sevdiklerimle geçirecek zamanı bulamıyorum. Profesyonel bir destek almam gerekiyor!

Probuddy olarak kadınların sadece kendi yaşamlarında bir değer yaratmalarını değil aynı zamanda çocukları ve eşleri ile olan ilişkilerinde de başarılı olmalarını sağlayacak ek faydalar üretiyoruz. Kadının her ne kadar tek başına yetecek güçte olduğunu biliyoruz fakat sevdiklerinin yaşamlarına katacakları en ufak bir değer olduğunda performans ve verimliliklerindeki artışın da bir o kadar farkındayız. BU sebeple eğitim, gelişim ve iş gücü anlamında farklı programları da hayat geçiriyoruz.

 • Annelerin kendilerine güvenen çocuklar yetiştirmeleri
 • Kadınların içinde rekabet unsuru olan spor dallarına giriş yapmaları
 • Yüksek öğrenim gören kadın sayısındaki artış
 • Yes
 • No
Kadın çalışanlarınızın Firma içindeki verimliliklerini arttırmak ve daha mutlu çalışanlar haline getirmek için Probuddy ekibimizle görüşmek için randevu talebinde bulunabilirsiniz.
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.