Scroll Top

Güçlü Yanlarımız

9
YILLIK
DENEYİM
Care and Create Solutions, uzman kadrosu, kendisini sürekli geliştiren alanında yetişmiş personeli ve Türkiye’nin farklı illerinde anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız sayesinde asistans sektöründe hızla büyümektedir.

Kurumsal veya bireysel hizmet talepleriniz, etik dışı durumlar yaşamanız halinde yapmanız gerekenlerle ilgili danışmanlık ihtiyaçlarınız veya yabancı misafirlerinize yönelik almak istediğiniz concierge hizmetlerinin olması durumunda iletişim formumuz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMIMIZ
Firmaların talep ve ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde analiz ediyor, en doğru çözüm ve hizmetleri takip edilebilir ve raporlanabilir bir şekilde sunuyoruz.
REKABETÇİ FİYATLAR
Mobil uygulamalı çözümlerimizde ve multi tedarik ağına sahip olduğumuz çözümlerde, tüm süreci kendimiz yönetiyor, kaliteli hizmeti rakiplerimize göre uygun fiyatlarla sunuyoruz.
VERİ GÜVENLİĞİ
Hizmet verdiğimiz müşterilerimize ilişkin her türlü kişisel data, müşteri verisi, ürün bilgisi ile tedarikçi bilgilerini kendi serverlarımızda güvenle saklıyoruz.
BUTİK ÇÖZÜMLER
Piyasa koşullarını ve beklentilerini, anlaşmalı olduğumuz pazar araştırma Firmaları sayesinde yakından takip ederek farklı, inovatif ve yaşamın her alanına dokunan çözümler geliştiriyoruz.
PROAKTİF BAKIŞ AÇISI
Günümüzun tüketici beklentilerini yakından takip ediyor, bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak sevdikleriyle kaliteli zaman geçirmelerine olanak sağlayacak hizmet portföyüne sahibiz.
UZMAN KADRO
Çalışan Mutluluğu, Sadakat Programları yönetimi, Turizm ve lüks Concierge alanlarında uzun yıllar hizmet vermiş, geliştirdiği projeler sayesinde başarılı işler yapmış uzman kadroya sahibiz.

uzmanlık alanlarımız

DANIŞMANLIK
Firmaların insan kaynakları teşvik ve motivasyon, mavi ve beyaz yaka hedef tutturmaya yönelik sadakat programları, Firma içi iletişim, Etik İhlal ihbar arttırıcı programlar ve çalışan yetkinlik alanlarında dijital tabanlı çözümlerle güçlendirilmiş danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
İŞ GELİŞTİRME
Farklı sektörlerde yer alan Firmaların bayi ve market & mağaza çalışanlarının iş süreçlerini detaylı bir şekilde analiz ediyor, departman bazlı iş geliştirme ve teşvik programlarını mobil tabanlı uygulamalarımız üzerinden oluşturuyoruz.
IT GELİŞTİRME
Firmaların SGK, bordrolama, performans yönetimi, Etik İhbar sistemi, verim arttırma ve yetkinlik ölçümleme gibi alanlarda web tabanlı online sistemlerini baştan kuruyor veya desteğe ihtiyaç duyulan alanlarda IT ekibimizle geliştirme sağlıyoruz.
PAZARLAMA
Firmalara sağladığımız tüm hizmetlerin gerek çalışanlar gerekse tedarikçi ve ihtiyaç duyulması halinde dış müşterilere sorunsuz bir şekilde ulaştırılması ve hizmetlerin doğru bir şekilde algılanabilmesi için ekibimizle gerekli alt yapı, sosyal medya ve tanıtım desteğini sağlıyoruz.
BİZE ULAŞIN

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.