Scroll Top

Hakkımızda

C&C SOLUTIONS HAKKINDA

C&C SOLUTIONS OLARAK FİRMALARA SUNDUĞUMUZ ASİSTANS & CONCIERGE HİZMETLER DÜNYASI’NA HOŞGELDİNİZ.

C&C hizmetlerimiz içerisinde mavi & beyaz yaka çalışanlar ile üst düzey yöneticilerin profesyonel yaşamlarında motivasyonlarını dolayısıyla performanslarını arttırmaya yönelik hizmet paketleri yer almaktadır. Hizmetlerimizin tamamında önceliğimiz tüm süreçlerin baştan sona takip edilmesi, elde edilen çalışan performans artışının ölçümlenmesi ve raporlanması yer alır.

Sizi düşünür ve size özel çözümler üretiriz!

C&C  hizmetlerimiz içerisinde yer alan Etik Hat & Mobbing Danışmanlık hizmetimiz Firmalara sağlanan kurumsal hizmetlerimiz içerisinde yer alır. Ayrıca iş hayatında taciz ve zorbalıkla mücadele etmek zorunda kalan mavi ve beyaz yaka çalışanlara mobbing danışmanlarımız tarafından kapsamlı danışmanlık sağlanmaktadır.

Care & Create Solutions, müşteri talep ve beklentilerine en uygun çözümler üretmeyi hedefleyerek, yeni ve farklı ürün ve hizmet gamına sürekli yenilerini ekleyerek, butik hizmet çözümleri sunmak amacıyla 01.07.2012 tarihinde kurulmuştur. C&C, Temmuz 2012 tarihinden bu yana Medikal, Otomotiv, Lifestyle, Seyahat, Wellness ve Çalışan Mutluluğu alanlarında hizmetler vermektedir. Modern ve teknolojiyi yakından takip eden altyapısı, zengin ürün portföyü ve konusunda uzman ekibi ile asistans sektöründe hızla büyümektedir.

C&C, tedarikçi ve çözüm ortakları seçiminde gösterdiği titizliği, ürün ve hizmet seçiminde de göstermekte, gerek Türkiye içinde gerekse yurtdışında yaptığı anlaşmalar sayesinde B2B ve B2C alanlarındaki müşterilerinin aldığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

2018 yılında hayata geçirdiği, PROBUDDY markası ile , Firma çalışan ve yöneticilerinin verimlilik ve performanslarını arttırmaya yönelik teknoloji tabanlı hizmetler geliştirmektedir. Mavi ve beyaz yaka kadın ve erkek çalışanlarının profesyonel ve günlük hayatlarında ihtiyaç duyabileceği her türlü danışmanlık, yaşam destek ve itibar yönetim hizmetlerini PROBUDDY uzman kadrosu ile Türkiye genelinde yer alan bir çok Firmaya sağlamaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Uzman ekibimizle Firma’nın çalışan ve müşteri memnuniyeti analizini yapıyor ve eksik ve geliştirmeye açık alanlarda çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz çözümlerde teknoloji tabanlı uygulamalardan faydalanıyor, detaylı raporlama yapıyoruz.

Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz insan kaynakları, personel geliştirme, yetkinlik ve uygunluk, performans değerlendirme ve dijital çözümler alanındaki çözüm ortaklarımızla beraber Firmalara inovatif çözümler sunarak, gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Mobil uygulama ve web tabanlı hizmetlerimiz sayesinde sunduğumuz çözümlerde baştan sona gelişim ve takip imkanı sunuyor, hizmetlerimizin fayda ve sonuç ilişkilendirmelerini yaparak raporlanabilir faydalar yaratıyoruz.

Rekabetçi fiyatlarımız ve çözüm odaklı hizmetlerimiz sayesinde rakiplerimize oranla sürdürülebilir ve yenilikçi hizmetlerimizi, uzman ekibimizle, her an ulaşılabilir müşteri hizmetleri desteğimizle Firmalara ve bireysel müşterilere sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz.

YÖNETİM KADROMUZ
ELİF KARAYİĞİT
ELİF KARAYİĞİT
KURUCU ORTAK
CENK ALPTEKİN
CENK ALPTEKİN
YÖNETİCİ ORTAK
MURAT ALİOĞLU
MURAT ALİOĞLU
İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve fayda odaklı hizmetler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. Sürekli yeniliklere odaklanıyoruz. Karmaşık olana değil, basit olana inanıyoruz. Ürettiğimiz hizmetlerin arkasında birincil teknolojilere sahip olmamız ve bunları kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Binlerce projeye hayır demeye inanıyoruz, böylece bizim için gerçekten önemli ve anlamlı olan birkaç projeye odaklanabiliyoruz. Başkalarının yapamayacağı bir şekilde yenilik yapmamızı sağlayan, gruplarımızın  işbirliğine ve güç birliğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Ekip olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin öncelikle insan sağlığına ve güvenliğine uygun koşullarda, içerikte ve etik tedarikçiler çerçevesinde sağlanıyor olmasına dikkat ediyoruz. C&C olarak önceliğimiz “İnsan”.

  • Sorumluluğun paylaşılması, hesap verebilirlik, şeffaflık ve karar verme konusunda kararlıyız.
  • Etkili çözümler bulmak için yeniliklere her zaman açığız.
  • Herkesin hizmetlerimize kolay bir şekilde erişebilmesi için eşit fırsatlar sağlamayı taahhüt ediyoruz.
  • Kalkınmayı güçlendirmek için insanları ve profesyonelleri güçlendirmek için yüksek kalitedeki hizmetleri temin etmeyi taahüt ediyoruz.
  • Hizmet verdiğimiz kişilerin  yararına hizmetlerimizin uzun vadeli olmasını ve sürdürülebilirliğini güçlendirmek ve geliştirmek için birbirimizi eğitmeye ve dinlemeye kararlıyız.
  • İş yerimizde birbirimize karşı saygılı, ölçülü ve her zaman gelişime açık olma konusunda kararlıyız.
  • Müşterilerimizi kendi ailemizden bir birey gibi görerek ihtiyaç ve beklentilerine en etik, adil ve kaliteli çözümler sunmaya kararlıyız.

GÜÇLÜ YANLARIMIZ

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM
Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürün ve hizmet paketlerini, uzman kadromuz ile Türkiye genelinde, kurmuş olduğumuz sağlam iş ortaklıklarımız sayesinde hızlı bir şekilde oluşturmaktayız. Merkez ofisimiz İstanbul’da yetişmiş kadromuz ise başta 5 büyük il olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.
VERİ GÜVENLİĞİ
C&C olarak hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerimizin ve bireysel danışanlarımızın bizlerle paylaştığı her türlü kişisel ve profesyonel bilgi, data, içerik ve know-how kendi serverlarımızda 10 yıl süreyle güvenle saklanmaktadır.
FİYAT AVANTAJLI ÇÖZÜMLER
Firmalara sunduğumuz hizmetleri kendi iç bünyemizde ve çözüm ortaklarımızla geliştiriyoruz. Bu durum bize maliyeti etkin, rekabetçi ve uygun fiyatlı çözümler sunmamızı sağlamaktadır.
BUTİK HİZMET PORTFÖYÜ
Firmalara sunduğumuz çözümlerde temel önceliğimiz bireylerin hayatlarına dokunacak ve gerçek anlamda fayda sağlayacak hizmetler sunmaktır. Ayrıca Etik Hat hizmetimizde ,Firmaların etik ve çalışan verimlilik performans skorlarını çıkartarak Firma özelinde çözümler sunmak ve verdiğimiz hizmetlerin raporlanabilir ve takip edilebilir bir yapıda olması birincil hedefimizdir.
PROFESYONEL KADRO
Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz yaklaşık 2500 çözüm ortağımız ve 25 mobil teknoloji firması ile, veri güvenliği, performans takibi, memnuniyet tabip ve raporlanması ile ilave oluşan ihtiyaçların çözümü konusunda profesyonel hizmet sağlıyoruz.
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.