Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Biz Kimiz

C&C SOLUTIONS HAKKINDA

C&C SOLUTIONS MARKASIYLA SUNDUĞUMUZ ASİSTANS & CONCIERGE HİZMETLER DÜNYASI’NA HOŞGELDİNİZ.

C&C hizmetlerimiz içerisinde mavi & beyaz yaka çalışanlar ile üst düzey yöneticilerin profesyonel yaşamlarında motivasyonlarını dolayısıyla performanslarını arttırmaya yönelik hizmet paketleri yer almaktadır. Hizmetlerimizin tamamında önceliğimiz tüm süreçlerin baştan sona takip edilmesi, kat edilen performans artışının ölçümlenmesi ve raporlanması yer alır.

Sizi düşünür ve size özel çözümler üretiriz!

C&C  hizmetlerimiz içerisinde yer alan Etik Hat & Mobbing Danışmanlık hizmetimiz Firmalara sağlanan kurumsal hizmetlerimiz içerisinde yer alır. Ayrıca iş hayatında taciz ve zorbalıkla mücadele etmek zorunda kalan mavi ve beyaz yaka çalışanlara mobbing danışmanlarımız tarafından danışmanlık sağlanmaktadır.

Care & Create Solutions, müşteri talep ve beklentilerine en uygun çözümler üretmeyi hedefleyerek, yeni ve farklı ürün ve hizmet gamına sürekli yenilerini ekleyerek, butik hizmet çözümleri sunmak amacıyla 01.07.2012 tarihinde kurulmuştur.C&C, Temmuz 2012 tarihinden bu yana Medikal, Otomotiv, Lifestyle, Seyahat, Wellness ve Kurumal Wellness alanlarında hizmetler vermektedir. Modern ve teknolojiyi yakından takip eden altyapısı, zengin ürün portföyü ve konusunda uzman ekibi ile asistans sektöründe hızla büyümektedir.

C&C, tedarikçi ve çözüm ortakları seçiminde gösterdiği titizliği, ürün ve hizmet seçiminde de göstermekte, gerek Türkiye içinde gerekse yurtdışında yaptığı anlaşmalar sayesinde B2B ve B2C alanlarındaki müşterilerinin aldığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

2018 yılında hayata geçirdiği, PROBUDDY markası ile , Firma çalışanlarına ve yönetici kadrosuna rehber olacak hizmet ve ürünleri PROBUDDY markası altında toplamıştır. Mavi ve ye beyaz yaka kadın ve erkek çalışanlarının profesyonel ve günlük hayatlarında ihtiyaç duyabileceği danışmanlık hizmetleri PROBUDDY uzman kadrosu tarafından Türkiye genelinde verilmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Uzman ekibimizle Firma’nın çalışan ve müşteri mutluluğu skorunu çıkartıyor eksik ve geliştirmeye açık alanlarda çözümler sunuyoruz.

Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz insan kaynakları, personel geliştirme, yetkinlik ve uygunluk, performans değerlendirme ve dijital çözümler alanındaki çözüm ortaklarımızla beraber inovatif çözümler sunuyoruz.

Mobil uygulama ve web tabanlı hizmetlerimiz sayesinde sunduğumuz çözümlerde baştan sona gelişim platformu sunuyor, hizmetlerimizin fayda ve sonuç ilişkilendirmelerini yaparak raporlanabilir çözümler sunuyoruz.

Rekabetçi fiyatlarımız ve çözüm odaklı hizmetlerimiz sayesinde rakiplerimize oranla sürdürülebilir ve yenilikçi hizmetlerimizi, uzman ekibimizle, her an ulaşılabilir müşteri hizmetleri desteğimizle Firmalara ve bireysel müşterilere sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Harika hizmetler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. Sürekli yeniliklere odaklanıyoruz. Karmaşık olana değil, basit olana inanıyoruz. Ürettiğimiz hizmetler arkasındaki birincil teknolojilere sahip olmamız ve bunları kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz ve sadece önemli katkı yapabileceğimiz pazarlara katılmalıyız. Binlerce projeye hayır demeye inanıyoruz, böylece bizim için gerçekten önemli ve anlamlı olan birkaç projeye gerçekten odaklanabiliyoruz. Başkalarının yapamayacağı bir şekilde yenilik yapmamızı sağlayan, gruplarımızın derin işbirliğine ve çapraz tozlaşmasına inanıyoruz. Ve açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha azına razı değiliz ve hatalı olduğumuzda ve değişme cesaretinde olduğumuzu kabul edecek dürüstlüğe sahibiz.

MİSYONUMUZ

Ekip olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin öncelikle insan sağlığına ve güvenliğine uygun koşullarda, içerikte ve etik tedarikçiler üzerinden sağlanıyor olmasına dikkat ediyoruz. C&C olarak önceliğimiz “İnsan”.

  • Sorumluluğun paylaşılması, hesap verebilirlik, şeffaflık ve karar verme konusunda kararlıyız.
  • Etkili çözümler bulmak için yeniliklere her zaman açığız.
  • herkesin hizmetlerimize kolay bir şekilde erişebilmesi için eşit fırsatlar sağlamayı taahhüt ediyoruz.
  • Kalkınma sektöründeki insanları ve profesyonelleri güçlendirmek için yüksek kaliteli öğrenime erişim sağlamayı taahhüt ediyoruz.
  • Hizmet verdiğimiz kişilerin  yararına hizmetlerimizin uzun vadeli sürdürülebilirliğini güçlendirmek ve geliştirmek için birbirimizi öğrenmeye ve dinlemeye kararlıyız.
  • İş yerimizde birbirimize karşı saygılı, ölçülü ve her zaman gelişime açık olma konusunda kararlıyız.
  • Müşterilerimizi kendi ailemizden bir birey gibi görerek ihtiyaç ve beklentilerine en etik, adil ve kaliteli çözümlerle çözüm bulmaya kararlıyız.

GÜÇLÜ YANLARIMIZ

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM
Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürün ve hizmet paketlerini, uzman kadromuz ile Türkiye genelinde, kurmuş olduğumuz sağlam iş ortaklıklarımız sayesinde hızlı bir şekilde oluşturmaktayız. Merkez ofisimiz İstanbul’da yetişmiş kadromuz ise başta 5 büyük il olmak üzere; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.
VERİ GÜVENLİĞİ
C&C olarak hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerimizin ve bireysel danışanlarımızın bizlerle paylaştığı her türlü kişisel ve profesyonel bilgi, data, içerik ve know-how kendi serverlarımızda 10 yıl süreyle güvenle saklanmaktadır.
FİYAT AVANTAJLI ÇÖZÜMLER
Firmalara sunduğumuz hizmetleri kendi iç bünyemizde ve çözüm ortaklarımızla geliştiriyoruz. Bu durum bize maliyet etkin, rekabetçi ve uygun fiyatları çözümler sunmamızı sağlamaktadır.
BUTİK HİZMET PORTFÖYÜ
Firmalara sunduğumuz çözümlerde temel önceliğimiz Firmaların etik ve çalışan verimlilik performans skorlarını çıkartarak Firma özelinde çözümler sunmak ve verdiğimiz hizmetlerin raporlanabilir ve takip edilebilir bir yapıda sunuluyor olmasıdır.
PROFESYONEL KADRO
Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 2500 çözüm ortağımız ve 25 mobil teknoloji firması ile özellikle veri güvenliği, performans takibi, memnuniyet tabip ve raporlanması ile ilave oluşan ihtiyaçların çözümü konusunda profesyonel hizmet sağlıyoruz.
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.