Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

İnsan Kaynakları

AÇIK POZİSYONLAR

C&C ve grup firmalarımız olan Probuddy, Çalışan Mutluluğu ve Deniyoo firmalarımızda açık olan pozisyonlarımız aşağıdaki şekildedir.  Açık pozisyonlarımız veya genel başvuru için başvuruda bulunabilirsiniz.

WEB TASARIMCISI:

Palladium Genel Müdürlük ofisimizde görevlendirmek üzere, pazarlama ve web tasarım & grafik tasarım bilgisi olan arkadaş arıyoruz. Dijital projelerimizde hizmet tedarikçilerimiz ile geliştirdiğimiz ürünler için photoshop ve wordpress bilgisi olan ve insan ilişkileri kuvvetli arkadaşlar arıyoruz.

HİZMET SAĞLAYICI NETWORK YÖNETİCİSİ:

Palladium Genel Müdürlük ofisimizde görevlendirmek üzere, asistans ve concierge ürün ve hizmet gamımızı geliştirmemize fayda sağlayacak, insan ilişkileri güçlü, empati yeteneği gelişmiş ve satış konusunda minimum  yıl tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.

GENEL BAŞVURU:

Evden çalışacak randevu organizasyon, tedarik yönetimi ve raporlama konusunda minimum  yıl tecrübeli üniversite mezunu ve tercihen ingilizce bilen arkadaşlar arıyoruz.

Adres:

Barbaros Mah. Halk Cad.

Palladium İş Merkezi No:8/A

Ataşehir, İstanbul -Türkiye

Tel: +90 216-663 6143

bb

Fax: +90-216 663 6100

Email: info@careandcreate.com

  Departman
  ITPazarlama & SatışMüşteri İlişkileriTedarik Yönetimiİş Geliştirme
  Genel Koşulları okudum ve kabul ediyorum.
  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz BoşAlışveriş Yap