Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

İnsan Kaynakları

AÇIK POZİSYONLAR

C&C ve grup firmalarımız olan Probuddy ve Deniyoo firmalarımızda açık olan pozisyonlarımız aşağıdaki şekildedir.  Açık pozisyonlarımız veya genel başvuru için başvuruda bulunabilirsiniz.

WEB TASARIMCISI:

Evden çalışacak şekilde , pazarlama ve web tasarım & grafik tasarım bilgisi olan arkadaş arıyoruz. Dijital projelerimizde hizmet tedarikçilerimiz ile geliştirdiğimiz ürünler için photoshop ve wordpress bilgisi olan ve insan ilişkileri kuvvetli arkadaşlar öncelikli değerlendirilecektir.

NETWORK YÖNETİCİSİ:

Hybrid modelde çalışmak üzere, asistans ve concierge ürün ve hizmet gamımızı geliştirmemize fayda sağlayacak, insan ilişkileri güçlü, empati yeteneği gelişmiş ve satış konusunda minimum 3 yıl tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.

GENEL BAŞVURU:

Evden çalışacak randevu organizasyon, tedarik yönetimi ve raporlama konusunda minimum 3 yıl tecrübeli üniversite mezunu ve tercihen ingilizce bilen arkadaşlar arıyoruz.

Adres:

İçerenköy Mah.

Quick Tower N: 8-10D

Ataşehir, İstanbul -Türkiye

Tel: +90 216-225 9464

Email: info@careandcreate.com

    Departman
    ITPazarlama & SatışMüşteri İlişkileriTedarik Yönetimiİş Geliştirme
    Genel Koşulları okudum ve kabul ediyorum.
    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.