Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Kobi Gelişim & Danışmanlık

KOBİ GELİŞİM
& KOBİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ
KOBİ VE START UPLARIN İHTİYAÇ DUYDUĞU
TÜM HİZMETLERİ BİR ARAYA GETİRDİK!

Kobiler, küreselleşmenin yarattığı acımasız rekabet ortamında ulusal ekonomilerin gelişmesi ve korunması açısından önemli bir işlev üstlenmektedirler. Dünya genelinde iş gücünün yüzde 60’ını oluşturan kobiler genel durumları itibariyle ara bölgededirler. Bir tür gri alandadırlar ve yüzleri yukarıya dönük, hedefleri daha büyümeye yöneliktir. C&C olarak, büyümeye açık ve potansiyeli fazla olan tüm kobi ve küçük işletmelere sunduğumuz dijital ve mobil uygulama platformlu çözümlerimiz ile destek sağlıyoruz.

DANIŞMA HATLARI

Kobilerin işlerini büyütebilmeleri için faydalanabilecekleri bilgi & danışma hatları üzerinden 7/24 uzmanlarla görüşme ve bilgi alma imkanı sunuyoruz.

11
ONLINE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Sosyal ve profesyonel yaşamda faydalanılacak 7/24 hukuki danışma hattı ve danışmanlarla online görüşme imkanı sunuyoruz.

DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU

Kobi ve küçük işletmelerin 7/24 faydalanacakları dijital platform üzerinden sağlanan SGK, maliye, insan kaynakları, teşvikler, sosyal medya yönetimi gibi temel ihtiyaç alanlarında online eğitimler ve workshoplar sunuyoruz.

KOBİ ÜYELİKLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ TALEBİNİZ İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.