Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Markalarımız

C&C MARKALARIMIZA GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?
CARE & CREATE SOLUTIONS
C&C olarak hizmet verdiğimiz bankacılık, finans ve sigorta sektöründe yer alan kurumsal müşterilerimizin kart veya poliçe sahibi üyelerine butik asistans ve concierge hizmetleri sunuyoruz.
PROBUDDY / ÇALIŞAN MUTLULUĞU
Probuddy / Çalışan Mutluluğu olarak hizmet verdiğimiz Firmaların çalışan, tedarikçi ve çözüm ortaklarına Etik Hat, ihbar yönetim hizmetleri ile çalışan teşvik ve sadakat arttırıcı programlar ile dijital çözümler sunuyoruz.

Detaylı bilgi için www.calisanmutlulugu.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

C&C & PROBUDDY & ÇALIŞAN MUTLULUĞU HİZMETLERİMİZ

C&C olarak hizmet tedarikçilerimizin seçiminde, müşteri beklentilerini en maksimumda tutacak, etik ve ahlaki değerlere sahip ve ticari kaygılardan çok sürdürülebilirliğe önem veren tedarikçiler ile anlaşıyoruz. Gerek kendi ekibimizde yer alan takım arkadaşlarımız gerekse Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 100’lerce çözüm ortağı ile iş yaparken etik ve ahlaki değerlerden taviz vermiyoruz. Geliştirdiğimiz 2 marka ile kart veya poliçe sahibi üyelerimiz ile Firma çalışanlarının sosyal ve profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları hizmetleri uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Probuddy olarak Firmalara, iş yerinde profesyonel yaşamın gerektirdiği etik dışı davranışlardan uzak ve Firmanın oluşturmuş olduğu Etik Kod uygulamalarına aykırı durumlar olduğunda mavi & beyaz yaka çalışanlar ile hizmet tedarikçilerinin ve dış müşterilerin ihbarda bulunmalar için Etik Hat ve İhbar Yönetim hizmetlerini sağlıyoruz.

Çalışan mutluluğu hizmetleri kapsamında Firmaların mavi & beyaz yaka çalışanları ile üst yönetim kadrosuna Firma sadakat ve bağlayıcılığı arttırıcı teşvik programları geliştiriyor, Firma içi topluluk iletişimini dijtal bir platformda sunuyor, çalışanların performans ve yetkinlik seviyelerini video tabanlı platformlarımız üzerinden ölçümleyerek yenilikçi ve takibi kolay hizmetler sunuyoruz.

İLETİŞİM
1
DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ
+90 216 6636143
INFO@CAREANDCREATE.COM

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.