Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Markalarımız

C&C MARKALARIMIZA GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?
PROBUDDY & ÇALIŞAN MUTLULUĞU
Probuddy ve Çalışan Mutluluğu olarak hizmet verdiğimiz Firmaların çalışan, tedarikçi ve çözüm ortaklarına Etik Hat, ihbar yönetim hizmetleri ile çalışan teşvik ve sadakat arttırıcı programlar ile mobil tabanlı çözümler sunuyoruz.
Detaylı bilgi için www.calisanmutlulugu.com  ve www.probuddy.club sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
DENİYOO
Deniyoo olarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimize online eğlenceli deneyim atölyeleri sunuyoruz. Online hobi kulüplerimiz içinde yer alan tadım & gurme, eğlence & spor, dekorasyon, aile & çocuk gibi sayısız kategorilerde yer alan atölyelerden ister bireyler isterse Firmalar kendi çalışanları veya müşterileri için bu atölyelerden faydalanabiliyorlar.
Detaylı bilgi için https://www.deniyoo.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
C&C & PROBUDDY & ÇALIŞAN MUTLULUĞU & DENİYOO HİZMETLERİMİZ

C&C olarak hizmet tedarikçilerimizin seçiminde, müşteri beklentilerini en maksimumda tutacak, etik ve ahlaki değerlere sahip ve ticari kaygılardan çok sürdürülebilirliğe önem veren tedarikçiler ile anlaşıyoruz. Gerek kendi ekibimizde yer alan takım arkadaşlarımız gerekse Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 100’lerce çözüm ortağı ile iş yaparken etik ve ahlaki değerlerden taviz vermiyoruz. Kart veya poliçe sahibi üyelerimiz ile Firma çalışanlarının sosyal ve profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları hizmetleri uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Probuddy olarak Firmalara, iş yerinde profesyonel yaşamın gerektirdiği etik dışı davranışlardan uzak ve Firma’nın Etik Kod uygulamalarına aykırı durumlar olduğunda, mavi & beyaz yaka çalışanlar ile hizmet tedarikçilerinin ve dış müşterilerin ihbarda bulunmalar için Firmalara, Etik Hat ve İhbar Yönetim hizmetlerini sağlıyoruz.

Çalışan mutluluğu hizmetleri kapsamında Firmaların mavi & beyaz yaka çalışanları ile üst yönetim kadrosuna, Firma sadakat ve bağlayıcılığı arttırıcı teşvik programları geliştiriyor, Firma içi topluluk iletişimini dijtal bir platformda sunuyor, çalışanların performans ve yetkinlik seviyelerini video tabanlı platformlarımız üzerinden ölçümlüyoruz.

Deniyoo olarak ,online hobi kulüpleri kapsamında bireylere ve Firma çalışanlarına sağladığımız sayısız online atölye ve oyun sayesinde bireyler evlerinde keyifli vakit geçirebiliyorlar. Zoom, teams ve diğer online platformlar üzerinden sağlanan atölyelerde bireylere uzman eğitmenler eşlik ediyor ve atölye öncesi ürün kitleri  kişilerin evlerine teslim ediliyor.

İLETİŞİM
1
DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ
+90 216 6636143
INFO@CAREANDCREATE.COM

  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz BoşAlışveriş Yap