Scroll Top

Online ve Yerinde Atölyeler

HAYDİ TOPLAŞIN!HAYATI BİRLİKTE DENEYİMLİYORUZ.

BİREYSEL VE KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ONLINE ATÖLYELER!

Hayallerimiz, keyif aldıklarımız ve bizi mutlu eden şeylerden yola çıkarak başladığımız bu serüvende herkesin evinde mutlu hissetmesine ve hobi sahibi olmasına olanak sağlayacak atölyeleri bir araya getirdik. Detaylı bilgi almak için; www.deniyoo.com

AİLE VE ÇOCUK GELİŞİM ATÖLYELERİ

Her yaş ve ilgiye hitap edecek eğlendirdiği kadar gelişim için de önemli bulduğumuz konularda, çocuk gelişimi ve çocuğun evde keyifli vakit geçirmesini sağlayacak online atölyeleri zoom üzerinden uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyoruz.

KÜLTÜR VE SANAT ATÖLYELERİ

Resim, heykel ve mozaik gibi bir çok sanatsal uğraşıyı evde yapmanıza olanak sağlayacak ürün kitlerimizle birlikte evde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak online atölyeleri zoom üzerinden uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyoruz.

DEKORASYON & EL İŞİ ATÖLYELERİ

Evde aksesuar olarak kullanabileceğiniz ve mevsimin gözde parçalarını kullanarak hazırladığımız online atölyelerimizi evde yapmanıza olanak sağlayacak ürün kitlerimizle birlikte zoom üzerinden uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyoruz.

KAHVE TADIM ATÖLYELERİ

Her zaman keyifle yudumladığımız kahvenin birbirinden farklı ve içerikteki gurme lezzetler hazırlamanıza olanak sağlayacak atölyeleri zoom üzerinden uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyoruz.

SPOR VE ADRENALİN ATÖLYELERİ

Dışarda yapmaya üşendiğimiz hareketleri, yoga ve pilates gibi aynı zamanda zihnimizi de zinde tutacak sporları uzman eğitmenler eşliğinde zoom üzerinden sağlıyoruz.

MODA & STİL ATÖLYELERİ

Her zevkten ve meslekten kişiye hitap edecek, kişinin doğru stil ve tarzını bulmasına fayda sağlayacak moda ve stil atölyelerini uzman eğitmenimiz eşliğinde zoom üzerinden sağlıyoruz.

Deniyoo atölye talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.