Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

Traktör Asistans & Çekici

“Yanınızdayız” Çiftçi Mobil Destek Uygulaması
Özel geliştirdiğimiz çifçi destek mobil uygulaması sayesinde doğru ürün, hasat döneminde dikkat edilmesi gerekenler, ilaçlama ve zirai konularda uzman profesyonel kadromuz, uygulama üzerinden her türlü takibi yaparak gereken desteği sağlar.
Zirai Danışma Hattı & Online Danışmanlık
Anlaşmalı olduğumuz profesyonel zirai mühendisler tarafından verilen bu hizmet sayesinde, traktör asistans hizmet hakkı bulunan çiftçiler, telefonda tarım ile ilgili her türlü konuda zirai mühendislerden destek alabilir, görüntülü görüşme yapabilir.
Traktör Çekici Hizmeti
Traktör asistans paketinden faydalanma hakkına sahip çiftçi veya kobiler, traktör çekici hizmet haklarından faydalanabilir. Bu hizmet tüm Türkiye genelinde verilmektedir. Hizmet kapsamında; arızalanmış traktörün en yakın servise çekilmesi imkanı bulunur.
BİREYSEL ÇİFTÇİ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ
Mobil uygulamalı hizmetlerimiz sayesinde tarımla uğraşan bireysel danışmanlarımıza hasat verimliliği, gübre seçimi, ilaçlama, doğru ürün seçimi gibi konularda danışmanlık ve görüntülü destek sağlıyoruz.

TARIM HİZMETLERİMİZ, AVANTAJLI ÇİFTÇİ PROGRAMIMIZ İLE TRAKTÖR ASİSTANS PAKETİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Adres:

Palladium İş Merkezi

N0:8/A Kat:2

Ataşehir-İstanbul

Tel:  +90 216-663-6143

GSM: +90 542-271-7029

bb

Fax: +90 216-663-6100

Çalışma saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00

Cumartesi: 11:00 – 17:00

Pazar: Kapalıyız

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ BULUNMAKTADIR. FAYDALANMAK İSTER MİSİNİZ?

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.