Scroll Top

Yönetim ve Uzman Kadromuz

KURUCU ORTAK
ELİF KARAYİĞİT

15 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin önde gelen Firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik yapmış ve özellikle marka ve kurumsal iletişim, CRM, müşteri sadakat programları ve kampanya yönetimi alanlarında kendisini geliştirmiş olan Elif Karayiğit tüm bilgi ve tecrübesini ortağı olduğu C&C Firması için kullanmaktadır.

İş Geliştirme Becerisi
0%
Takip ve Raporlama Becerisi
0%
İhtiyacınız için en doğru ekip ile tanışmaya hazır olun!
YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

UZMAN DANIŞMANLARIMIZ
C&C SOLUTIONS bünyesinde hizmet verdiğimiz 4 ana alan olan; SAĞLIK & BAKIM & ONARIM, LIFESTYLE & SEYAHAT & GASTRONOMİ hizmetlerimiz, SANAL DENEYİMLEMELER ile KOBİ GELİŞİM VE DANIŞMANLIK çözümlerimizde profesyonel yaşamda tecrübeli ve yenilikçi fikirleri ile ürün gamımızı sürekli geliştirmemize sebep olan UZMAN DANIŞMANLARIMIZLA sizleri tanıştırmak isteriz.
…“Bir gün kendinizi sürekli olarak sızdırmakta olan bir teknede bulursanız, enerjinizi sızıntının asıl kaynağı olan tekneyi değiştirmeye harcamanız sızıntılı bölgeleri yamamaya çalışmanızdan çok daha verimli olacaktır.”

DR.İLKAY GÜLTAŞ
Dr.İlkay Gültaş
Uzman Danışman
BÜLENT ERGAN
BÜLENT ERGAN
Uzman Danışman
BEYZA ERDEM
BEYZA ERDEM BALCI
Uzman Danışman
Gelişmiş Pazarlama
0%
Matematiksel Modelleme
0%
İşletme Yönetimi
0%
Organizasyonel Teori Modelleme
0%
Stokastik Modelleme
0%
Stratejik Planlama
0%
Stil, Moda ve İmaj Tasarımı
0%
Yenilikçi Bakış Geliştirme
0%
Modelelleme ve Yeniden Tasarlama
0%
Verimsel Geliştirme
0%
YAĞMUR SEFA
YAĞMUR SEFA
Uzman Danışman
Olağanüstü sonuçlar elde etmek için olağanüstü şeyler yapmanıza gerek yoktur.
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.