Quick Tower , İçerenköy Mah. N: 8-10D Ataşehir İstanbul

Tedarikçimiz Olun

TEDARİKÇİMİZ OLUN

Türkiye’nin önde gelen Sigorta & Bankacılık & Emeklilik, Perakende, Akaryakıt ve GSM sektörlerinde hizmet verdiğimiz kurumsal Firmaların yüzlerce müşterisine hizmet vermek ister misiniz? Kendi alanınızda uzman olduğunuzu düşünüyorsanız, C&C’nin anlaşmalı hizmet tedarikçisinden biri olabilirsiniz. Hizmet verebileceğiniz alanlar aşağıda belirtilmiştir.

Araç Çekici Hizmetleri
İstanbul'da yolda kalmış hafif veya ağır ticari araçlar ile binek araçlara kurtarma ve çekici hizmetleri sağlıyoruz. Bireysel üyelerimiz ile kurumsal müşterilerimizin kart / poliçe sahibi üyelerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Araç çekici firması olarak hizmet veriyorsanız, sizinle de görüşmek isteriz.
Araç Bakım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelerimizin şahsi araçlarına özel, yıkama, bakım ve koruma hizmetlerinde anlaşmalı kurumlarımız üzerinden indirim ve çeşitli avantajlar sağlıyoruz. Araç bakım, onarım ve muayene gibi alanlarda hizmet veriyorsanız, sizinle de anlaşma sağlamak isteriz.
Sağlık Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz kurumsal firmaların kart ve poliçe sahibi üyelerine, anlaşmalı olduğumuz diş ve göz muayenehaneleri ile hastaneler ve tıp merkezlerine yönlendirerek, ağız ve diş sağlığı, göz ve check up hizmetleri ile kanser gibi spesifik hastalıklarda avantajlı sağlıklı hizmetleri sağlıyoruz. Sağlık alanında hizmet veren bir kurumsanız, sizinle de görüşmek isteriz.
Traktör Asistans Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz traktör sahibi çiftçilere mobil uygulamalı veri analiz ve destek hizmetleri, online görüntülü görüşme ve telefonda profesyonel uzmanından bilgi ve danışmanlık desteği, indirimli yedek parça ve indirimli ön kabin cam tedarik hizmetleri gibi yan hizmetler sağlıyoruz. Çiftçilerin ihtiyaçlarına çözüm olabilecek alanlarda hizmet tedarikçiyseniz, sizinle görüşmek ve hizmetlerinizi müşterilerimize sunmak isteriz.
Online Danışmanlık Hizmetleri
Bireysel veya kobi müşterilerimize, maksimum 30 dakika ile sınırlı olacak şekilde telefonda veya görüntü görüşme şeklinde uzmanlar tarafından verilen danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Uzman olduğunuz bir alan bulunuyorsa sizinle görüşmek ve danışmanlığınızı müşterilerimizle paylaşmak isteriz.
Psikolojik Destek & Psikolojik Danışmanlık
Üyelerimizin özel ve profesyonel yaşamlarında karşılaştıkları sorunlarla baş etmelerini ve daha dengeli bir yaşam sürebilmelerini sağlayacak psikolojik destek ve uygulamalı atölye çalışmaları sunuyoruz. Bu alanda uzmansanız sizinle de görüşmek isteriz.
Wellness Hizmetleri
Her yaş grubundan üyemize yönelik, online ve yerinde sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ve kişiye özel fitness danışmanlığı hizmetleri sağlıyoruz. Sağlıklı yaşam kategorisinde ayrıca yoga, pilates, nefes koçluğu ve meditasyon hizmetlerini uzman eğitmenler eşliğinde veriyoruz. Sağlıklı yaşam alanında uzman bir danışmansanız, sizinle de görüşmek isteriz.
Evde Bakım Hizmetleri
Yaşlı üyelerimizin evde bakım ihtiyaçlarının uzman hemşire ve sağlık kadrosu tarafından takip edildiği ve yerinde pansuman, kontrol, takip ve bakım hizmetlerinin sağlandığı profesyonel çözümler sağlıyoruz. Bu alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle de görüşmek isteriz.
Pet Bakım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz pet sahibi üyelerimize, tüylü dostlarının ihtiyaç duyduğu her türlü bakım, sağlık kontrol, konaklama, gezdirme ve veteriner danışmanlık hizmetlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Pet bakımı konusunda profesyonel hizmetler sağlıyorsanız, sizinle de görüşmek isteriz.
Konut Temizlik & Dezenfeksiyon Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelere, pandemi dönemiyle birlikte artan konut ve iş yeri dezenfeksiyon ve kapsamlı temizlik ihtiyaçlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Temizlik konusunda profesyonel hizmet veriyorsanız, sizinle de anlaşma sağlamak isteriz.
Konut Bakım & Onarım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelerimizin, kışlık veya yazlık evlerinde ihtiyaç duydukları kombi bakım, tesisat, cam ve elektrik ihtiyaçlarında profesyonel destek sağlıyoruz. Bu alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle de görüşmek isteriz.
Kobi Destek Hizmetleri
Türkiye genelinde kobi ve aile işletmelerine, işlerini geliştirebilmelerine olanak sağlayacak pazarlama, finans, hukuk, sosyal medya, marka yönetimi, bordrolama, hukuki konular ve işe alım alanlarında profesyonel destek ve telefonda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Benzer alanlarda hizmet veren bir danışmansanız, sizinle de görüşmek isteriz.

  BİZE ULAŞIN
  TEDARİKÇİMİZ OLUN

  İçerenköy Mah. Quick Tower
  Ataşehir, İstanbul

  Tel +90 216-225 9464

  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.