Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ A Kat:2 Ataşehir İstanbul Türkiye

Tedarikçimiz Olun

TEDARİKÇİMİZ OLUN

Türkiye’nin önde gelen Sigorta & Bankacılık & Emeklilik, Perakende, Akaryakıt ve GSM sektörlerinde hizmet verdiğimiz kurumsal Firmaların binlerce müşterilerine hizmet vermek ister misiniz? Kendi alanınızda uzman olduğunuzu düşünüyor ve etik çalışma prensiplerine sahipseniz, C&C’nin yüzlerce hizmet tedarikçisinden biri olabilirsiniz. Hizmet verebileceğiniz alanlar aşağıda belirtilmiştir.

Araç Çekici Hizmetleri
Türkiye genelinde yolda kalmış hafif veya ağır ticari araçlar ile özel araçlara kurtarma ve çekici hizmetleri sağlıyoruz. Bireysel üyelerimiz ile kurumsal müşterilerimizin kart / poliçe sahibi üyelerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Araç Bakım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelerimizin şahsi araçlarına özel, yıkama, bakım ve koruma hizmetlerinde anlaşmalı kurumlarımız üzerinden indirim ve çeşitli avantajlar sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Sağlık Hizmetleri
Türkiye genelinde bireysel üyelerimiz ile hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerin kart ve poliçe sahibi üyelerine, anlaşmalı olduğumuz diş ve göz muayenehaneleri ile hastaneler ve tıp merkezleri üzerinden avantajlı ağız ve diş sağlığı, göz ve check up hizmetleri ile kanser gibi spesifik hastalıklarda avantajlı sağlıklı hizmetleri sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Traktör Asistans Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz traktör sahibi çiftçilere mobil uygulamalı veri analiz ve destek hizmetleri, online ve telefonda profesyonel uzman destekleri, indirimli yedek parça ve ön kabin cam tedarik hizmetleri gibi yan hizmetler sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Online Danışmanlık Hizmetleri
Bireysel veya kobi müşterilerimize özel, maksimum 30 dakika ile sınırlı olacak şekilde telefonda veya görüntü görüşme şeklinde uzmanlar tarafından verilen danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Psikolojik Destek & Yaşam Koçluğu
Üyelerimizin özel ve profesyonel yaşamlarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerini sağlayacak psikolojik destek ve uygulamalı atölye çalışmaları sunuyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Wellness Hizmetleri
Her yaş grubundan üyemize yönelik, online ve offline sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ve kişiye özel fitness danışmanlığı hizmetleri sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Evde Bakım Hizmetleri
Yaşlı üyelerimizin evde bakım ihtiyaçlarının uzman hemşire ve sağlık kadrosu tarafından takip edildiği ve yerinde gerekli pansuman, kontrol ve bakım hizmetlerinin sağlandığı profesyonel hizmetler. sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Pet Bakım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz pet sahibi üyelerimize, tüylü dostlarının ihtiyaç duyduğu her türlü bakım, sağlık kontrol, konaklama, gezdirme ve sağlık hizmetlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Konut Temizlik & Dezenfeksiyon Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelere, pandemi dönemiyle birlikte artan konut ve iş yeri dezenfeksiyon ve kapsamlı temizlik ihtiyaçlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Konut Bakım & Onarım Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz üyelerimizin, kışlık veya yazlık evlerinde ihtiyaç duydukları kombi bakım, tesisat, cam ve elektrik ihtiyaçlarında profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.
Kobi Destek Hizmetleri
Türkiye genelinde kobilere, sürdürülebilir olmaları için pazarlama, finans, hukuk, sosyal medya, marka yönetimi, sgk ve işe alım alanlarında profesyonel destek hizmetler ve telefonda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Bu veya benzer alanlarda hizmet veriyorsanız sizinle anlaşabiliriz.

  BİZE ULAŞIN
  TEDARİKÇİMİZ OLUN

  Palladium Residence ve İş Merkezi
  Barbaros Mah. Halk Cad.

  Ataşehir, İstanbul

  Tel +90 216-663 6143
  Fax: +90 216-663 6100

  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz BoşAlışveriş Yap